قوانین و مقررات سایت تخصصی و برنامه نویسی

اکسس باز

 

 

پیش از سفارش پروژه خود حتما قوانین و مقررات سایت اکسس باز را با دقت بررسی کرده و سپس نسبت به سفارش پروژه خود اقدام نمایید:

۱- تمامی پروژه های انجام شده در اکسس باز تا ۷۲ ساعت بعد از تحویل پروژه زمان پشتیبانی خواهند داشت. و پس از زمان تعیین شده سایت اکسس باز هیچگونه مسئولیتی در قبال پروژه شما نخواهد داشت مگر اینکه از قبل در رابطه با زمان بررسی بیشتر توافقی با سایت صورت گرفته باشد.بنابراین مشتری گرامی دقت نماید که در این زمان پروژه خود را بررسی نماید و درصورت وجود اشکال و ایراد به سایت اعلام کند تا پروژه اصلاح گردد.البته به سوالات مشتریان عزیز بعداز این زمان پاسخ داده خواهد شد.درصورت تقاضا برای بیشتر شدن زمان بررسی پروژه باید با مدیریت سایت هماهنگی لازم صورت گیرد.

۲-تمامی پروژه ها طبق سفارش داده شده انجام خواهند شد. و هرگونه تغییر یا اضافه کردن مواردی جدید به پروژه نیازمند هماهنگی با کارشناس پروژه و مستلزم پرداخت هزینه می باشد.

۳- مشتری درصورت تاخیر در دریافت پروژه خود هیچگونه ادعایی مبنی بر گرفتن مبلغی بعنوان خسارت از سایت نخواهد داشت. تنها در صورت لغو شدن پروژه به دلیل عدم ارسال به موقع یا عدم صحت فایل ارسالی توسط سایت به مشتری درصورت تشخیص مدیریت سایت مبلغ اخذ شده از مشتری به وی بر می گردد.

۴-درصورت درخواست مشتری پروژه ها دارای گزارش انجام کار می باشند، هرگونه گزارش و توضیحات بیشتر در انجام پروژه مستلزم هماهنگی با مجری انجام پروژه خواهد بود.

۵-رسالت اکسس باز انجام پروژه ها با بهترین کیفیت می باشد. آموزش مقدماتی و صفر تا صد پروژه های انجام شده اصلا جزء فعالیت های سایت نمی باشد.البته این مورد را هم مشتری گرامی میتواند از مدیریت سایت اکسس باز تقاضا کند و درصورت موافقت قابل انجام می باشد.

۶-لازم به ذکر است بعد از تحویل پروژه به مدت ۳ روز می‌توانید مشکلات خود را به صورت مکتوب مطرح کنید و خارج مدت مشخص شده، پاسخ گویی به تغییرات جدید خارج از تعهد اولیه خواهد بود مگر اینکه توافقاتی از قبل انجام شود.

۷-بعد از واریز هزینه اولیه، کنسل شدن پروژه از سوی استاد و یا انصراف شما از ادامه پروژه(به هر دلیل) قبل از موعد تحویل قابل قبول نیست و سایت می تواند یک سوم هزینه را حتی بدون اینکه درصدی از کار انجام شده باشد بعنوان خسارت از کل مبلغ پروژه کسر کند و مابقی را به حساب شما واریز نماید و چنانچه کل کار انجام شده باشد باید کل هزینه پرداخت شود. در صورت موافقت سایت اکسس باز به فسخ قرارداد، متناسب با درصد انجام شده و محاسبه خسارت سایت، هزینه ای از هزینه کل تعیین شده کسر خواهد شد. و چنانچه مبلغ پیش پرداخت کمتر از مبلغ تعیین شده باشد، ملزم به پرداخت مابقی هزینه خواهید بود. و اگر کمتر باشد، از مبلغ پرداختی کسر و مابقی مسترد خواهد شد.

۸- درصورت وجود اختلاف بین مشتری و مجری درخصوص پروژه تحویل داده شده، کار به داوران سایت اکسس باز سپرده می شود. و مشتری و مجری متعهد هستند که بعد از صدور رای داوری تابع رای وی باشند و آن را بپذیرند.لازم به ذکر است که داوری بصورت کاملا بی طرفانه بین مجری و مشتری صورت خواهد گرفت و سایت تابع رای کارشناسان داوری پروژه می باشد.درصورتی که نظر داور بر این مورد باشد که درصدی از کار انجام شده ، به همان اندازه از هزینه پروژه به مجری داده خواهد شد.

۹-ارسال اطلاعات تماس به هر طریقی(ارسال در فایل پروژه یا فایل توضیحات یا …) ممنوع است و در صورت مشاهده با شخص خاطی اعم از مجری یا مشتری قطع همکاری می گردد و اکسس باز حق دارد که هزینه دریافت شده از مشتری یا هزینه پروژه ای که باید به مجری پرداخت شود را بابت این تخلف ضبط نماید.

۱۰- برای شروع پروژه بعداز موافقت کارفرما با هزینه پروژه نصف هزینه بعنوان پیش پرداخت باید به حساب سایت واریز گردد و پس از انجام پروژه به کارفرما اطلاع داده می شود که کار آماده تحویل است و قبل از تحویل پروژه باید هزینه پروژه تسویه گردد.بعداز تسویه هزینه پروژه توسط کارفرما فایلهای پروژه برای وی ارسال می گردد.

سایرنکات:

  • هزینه با توجه به زمان، محدودیت، فوریت پروژه و سختی کار مشخص می‌شود. شرایط و الزامات پروژه همگی باید مکتوب باشند و نکات تلفنی و پیامکی ممکن است فراموش شوند و در این صورت ایرادی به مجموعه سایت همیار پروژه وارد نخواهد بود.
  • قرارداد سایت و مشتری همان صحبت هایی هست که در تلگرام یا واتساپ یا ایمیل و … انجام میشود و از همه این صحبت ها بعداز ثبت پروژه و پرداخت هزینه شات گرفته شده و بعنوان سندی برای انجام تعهدات نگهداری می شود.
  • بعد از تحویل و یا ضمن انجام پروژه، اعمال تغییرات و یا بخش‌های جدید اضافه شده خارج از درخواست مکتوب اولیه نیازمند توافق مالی و زمانی مجدد دارد .
  • واریز هزینه فقط به حساب ثبت شده و یا لینک پرداخت وجه در سایت اکسس باز مورد قبول است. واریز هزینه، به شخص یا مجموعه‌های دیگر اعم از همکار و غیره مسئولیتی را برای سایت اکسس باز در پی نخواهد داشت.
  • شماره کارت تایید شده در سایت عبارتند از :  5705 3140 2910 5022 به نام جمشید عزیزی
  • لینک تایید شده درگاه پرداخت سایت :  
  • https://zarinp.al/accessbaz
  •   https://idpay.ir/accessb

در پیاده‌سازی مقالات به نکات زیر توجه داشته باشید هدف اصلی در پیاده‌سازی، همانطور که شما انتظار دارید، رسیدن به جواب اشاره شده در مقاله می‌باشد.

معمولا نویسندگان مقاله تمامی جزییات را ذکر نمی‌کنند و حتی یکی از نکات ارائه مقالات مجهول گذاشتن بخشی از اطلاعات اولیه است تا امتیاز کار برای نویسندگان اصلی محفوظ بماند. بنابراین برای رسیدن به نتیجه گاهی فرضیاتی لحاظ می‌شود که ممکن است ما را به نتیجه‌ای برساند که دقیقا مطابق نتیجه گزارش شده نباشد که البته این جزییات در اختیار شما قرار داده می‌شود تا از صحت کار مطمئن باشید.

-در صورتی که پیاده سازی به هیچ نتیجه‌ای نرسد و یا مبنای کلی مقاله حاصل نشود، هزینه پرداختی برگشت داده می‌شود.

-مدت زمان پیاده‌سازی نیز با توجه به لزوم به نتیجه رساندن مقاله تقریبی است بنابراین در ارائه کار نهایی لطفا صبور باشید.

-ترجمه مقاله جز شبیه سازی نمی‌باشد ولی گزارش ضمیمه که باید به درخواست مشتری محترم باشد، توضیحات کافی را شامل می‌شود. برای ترجمه بنا به درخواست، هزینه مجزا تعیین می‌شود.

-بعد از دریافت شبیه سازی، ابتدا مقاله و گزارش را مطالعه فرمایید و سپس به بررسی شبیه سازی مقاله بپردازید.

نحوه ثبت شکایات :

درصورتی که از پروژه دریافتی رضایت ندارید از طریق تلگرام یا واتساپ شماره های ذکر شده در سایت و یا از طریق فرم تماس با ما که در منوی بالای سایت قرار دارد آن را به اطلاع ما برسانید تا در اولین فرصت به آن رسیدگی نماییم.

ساعات پاسخگویی :

ساعات پاسخگویی از ۹ صبح تا ساعت ۲۱ بصورت تلفنی ، تلگرامی و واتساپی ادامه دارد البته این پاسخگویی ممکن است در زمان های شلوغی کار فقط از طریق تلگرام یا واتساپ صورت گیرد.

قوانین و مقررات مربوط به رعایت حریم شخصی:

اکسس باز به هیچ عنوان نمیتواند اطلاعات هویتی صاحب یک پروژه سفارش داده شده ، درحال انجام و یا انجام شده را در اختیار شخض دیگری قرار دهد و تنها به دستور مقام محترم قضایی این امکان فراهم میگردد.

روند استرداد وجه

درصورتی که پروژه ای به هر دلیل لغو گردد و یا از طریق پشتیبانی و یا داوری قرار بر استرداد بخشی از هزینه پروژه به کارفرمای محترم باشد ، هزینه نهایتا تا ۴۸ ساعت به شماره کارت یا حساب دریافت شده از کارفرما برگشت داده خواهد شد.

نحوه پرداخت هزینه :

برای شروع پروژه نصف هزینه پروژه از سمت کارفرما از طریق درگاه اختصاصی همیارپروژه و یا از طریق شماره کارت های تایید شده سایت واریز میگردد و بعداز اتمام پروژه (قبل از تحویل) مابقی هزینه به حساب سایت واریز می شود و پروژه انجام شده به کارفرمای محترم تحویل داده می شود.

نحوه تحویل پروژه به کارفرما :

فایل پروژه از طریق تلگرام ، واتساپ یا ایمیل به کارفرمای محترم تحویل داده می شود.اگر پروژه سخت افزاری باشد از طریق پست ، پیک یا تیپاکس برای کارفرمای گرامی ارسال می گردد.

پشتیبانی

پروژه های انجام شده ۷۲ ساعت بعد از اعلام آماده شدن آن توسط سایت به کارفرما فرصت بررسی دارند.درصورتی که زمان بیشتری برای بررسی نیاز باشد باید با مدیریت سایت توافق صورت گیرد.پشتیبانی شامل رفع ایرادات و نقایص پروژه و پاسخگویی به سوالات و ابهامات آن خواهد بود.

تایید سفارش و پرداخت از طرف شما به منزله قبول موارد فوق است.

                                                                                                                                                                             

            با تشکر:   مدیر سایت تخصصی اکسس باز